Aktualności
Aktualności
zobacz wszystkie
13.03.2018

Poznaj możliwości kariery w branży business consulting! Spotkaj się z Andrzejem Klesykiem- byłym prezesem PZU, który podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem! Data: 22 Marca 2018 Czas: 17:00 – 20:00 Miejsce: Biuro Sollers Consulting – Koszykowa 54 (5 piętro), Warszawa Zgłoszenia przyjmujemy do 21 marca na https://sollersday.evenea.pl/ Program: 🕑  17:00 – 17:15 Wystąpienie Partnera Zarządzającego Sollers Consulting Dowiesz […]

23.11.2017

21 listopada odbył się pierwszy Dzień Otwarty w biurze Sollers Consulting w Poznaniu. Podczas wydarzenia gościliśmy 42 studentów i absolwentów poznańskich Uczelni oraz 2 wykładowców akademickich. Uczestnicy mieli szansę nie tylko poznać nas lepiej, ale także pogłębili swoją wiedzę z zakresu Agile i wzięli udział w rozgrywkach Fifa i turnieju piłkarzyków. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia!

17.11.2017

Marzysz o karierze programisty lub analityka biznesowego?
Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 listopada!

Kim jesteśmy?
  • Od 2000 r. doradzamy, wdrażamy systemy informatyczne oraz tworzymy rozwiązania dla największych Klientów z branży finansowej.
  • Wykorzystujemy nowoczesne metody pracy i zarządzania projektami, m.in. metodyki Agile.
  • W gronie ponad 450 konsultantów i programistów realizujemy projekty w Polsce i na całym świecie.
  • Pracujemy m.in. w Niemczech, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i na Islandii, wspierając Klientów, takich jak PKO, Generali, Warta, czy Millennium.

Jeżeli szukasz pracy w międzynarodowym środowisku, w firmie wspierającej rozwój i zaangażowanie swoich pracowników oraz umożliwiającej zdobywanie doświadczenia zarówno w kraju, jak i na zagranicznych projektach – Sollers Consulting jest idealnym miejscem dla Ciebie! W naszej firmie wykorzystujemy nowoczesne metody pracy i zarządzania projektami.

Pracując u nas zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i otrzymasz unikalną możliwość współpracy z wiodącymi firmami w sektorze finansowym na świecie.

 

EnglishPoland