Aktualności
Aktualności
zobacz wszystkie
23.11.2017

21 listopada odbył się pierwszy Dzień Otwarty w biurze Sollers Consulting w Poznaniu. Podczas wydarzenia gościliśmy 42 studentów i absolwentów poznańskich Uczelni oraz 2 wykładowców akademickich. Uczestnicy mieli szansę nie tylko poznać nas lepiej, ale także pogłębili swoją wiedzę z zakresu Agile i wzięli udział w rozgrywkach Fifa i turnieju piłkarzyków. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia!

17.11.2017

Marzysz o karierze programisty lub analityka biznesowego?
Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 listopada!

09.05.2017

Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dni Otwarte w warszawskim biurze na Koszykowej 54. Przyjdź i poznaj nas bliżej 🙂

Kim jesteśmy?
  • Od 2000 r. doradzamy, wdrażamy systemy informatyczne oraz tworzymy rozwiązania dla największych Klientów z branży finansowej.
  • Wykorzystujemy nowoczesne metody pracy i zarządzania projektami, m.in. metodyki Agile.
  • W gronie ponad 450 konsultantów i programistów realizujemy projekty w Polsce i na całym świecie.
  • Pracujemy m.in. w Niemczech, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i na Islandii, wspierając Klientów, takich jak PKO, Generali, Warta, czy Millennium.

Jeżeli szukasz pracy w międzynarodowym środowisku, w firmie wspierającej rozwój i zaangażowanie swoich pracowników oraz umożliwiającej zdobywanie doświadczenia zarówno w kraju, jak i na zagranicznych projektach – Sollers Consulting jest idealnym miejscem dla Ciebie! W naszej firmie wykorzystujemy nowoczesne metody pracy i zarządzania projektami.

Pracując u nas zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i otrzymasz unikalną możliwość współpracy z wiodącymi firmami w sektorze finansowym na świecie. Ponieważ zależy nam na nieustannym rozwoju naszych pracowników, umożliwiamy im łączenie pracy ze studiami.

 

 

EnglishPoland