Aktualności
Aktualności
zobacz wszystkie
23.11.2017

21 listopada odbył się pierwszy Dzień Otwarty w biurze Sollers Consulting w Poznaniu. Podczas wydarzenia gościliśmy 42 studentów i absolwentów poznańskich Uczelni oraz 2 wykładowców akademickich. Uczestnicy mieli szansę nie tylko poznać nas lepiej, ale także pogłębili swoją wiedzę z zakresu Agile i wzięli udział w rozgrywkach Fifa i turnieju piłkarzyków. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia!

17.11.2017

Marzysz o karierze programisty lub analityka biznesowego?
Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 listopada!

09.05.2017

Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dni Otwarte w warszawskim biurze na Koszykowej 54. Przyjdź i poznaj nas bliżej 🙂

Codility

Challenge yourself!

Weź udział w teście Codility, sprawdź swoje umiejętności programistyczne oraz porównaj swoje wyniki z programistami z Warszawy, Lublina i Poznania!  Na najlepszych czekają nagrody! 

Jesteś początkującym programistą? Weź udział w teście podstawowym i wygraj: Apple iPad Mini 128 GB Silver, Kindle Touch 8 2016 , Kingston MobileLite Wireless G3 (SD,USB,WiFi,Powerbank)
Chcesz zmierzyć się z trudniejszymi zadaniami? Weź udział w teście zaawansowanym i wygraj: Apple iPad LTE 32GB Silver, Amazon Kindle Paperwhite 3 4GB, Kingston MobileLite Wireless G3 (MLWG3, 64ER).

Na czym polega New Year’s Challenge 2017? 

  • Otrzymasz do rozwiązania 3 zadania 
  • Zakres: programowanie, algorytmika, bug fixing, SQL, optymalizacja 
  • Poziom trudności: podstawowy lub zaawansowany 
  • W teście można wziąć udział tylko raz – uważnie wybierz poziom testu!
  • To Ty wybierasz język, w którym rozwiązujesz zadanie – dostępne języki: C, C#, C++, Java, JavaScript, VB.NET i SQL 
  • Deadline na rozwiązanie testu mija 31 stycznia 2018 r. o godzinie 23:59. 


Jak
wziąć udział w New Year’s Challenge 2017?
Aby uzyskać dostęp do testu, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza. Zadbaj o poprawność wprowadzanych danych – dzięki nim będziemy mogli skontaktować się ze zwycięzcami. Login, uczelnia, doświadczenie oraz ulubiona technologia podane w formularzu będą opublikowane na stronie http://itchallenge.sollers.pl. Pozostałe dane personalne (imię, nazwisko, e-mail) będą widoczne jedynie dla organizatora konkursu. 

Po uzupełnieniu formularza spersonalizowany link do testu zostanie automatycznie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Wyniki zostaną przesłane na Twój adres e-mail w przeciągu tygodnia od rozwiązania testu.  

Formularz rejestracyjny
Najpierw wybierz poziom trudności testu:Login* (będzie wyświetlony w rankingu)

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Uczelnia*

Kierunek

Rok studiów

Doświadczenie zawodowe

Ulubiona technologia

*„Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin konkursu „New Year's Challenge” oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia ww. konkursu przez spółkę Sollers Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

*„Wraz z wysyłką formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia testu przez spółkę Codility Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

EnglishPoland