Aktualności
Aktualności
zobacz wszystkie
23.11.2017

21 listopada odbył się pierwszy Dzień Otwarty w biurze Sollers Consulting w Poznaniu. Podczas wydarzenia gościliśmy 42 studentów i absolwentów poznańskich Uczelni oraz 2 wykładowców akademickich. Uczestnicy mieli szansę nie tylko poznać nas lepiej, ale także pogłębili swoją wiedzę z zakresu Agile i wzięli udział w rozgrywkach Fifa i turnieju piłkarzyków. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia!

17.11.2017

Marzysz o karierze programisty lub analityka biznesowego?
Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 listopada!

09.05.2017

Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dni Otwarte w warszawskim biurze na Koszykowej 54. Przyjdź i poznaj nas bliżej 🙂

Tomasz Turowski
IT Manager
w Sollers Consulting od 2007 roku.
W wolnych chwilach lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, grać w piłkę nożną i poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w ramach self-learningu.

Lubię pracować z ludźmi działającymi z pasją i angażującymi się w realizację swoich celów. W Sollers każdy z nas ma bezpośredni wpływ na rozwój firmy.

Dlaczego zdecydowałaś się dołączyć do zespołu Sollers Consulting?

Swoją przygodę w Sollers rozpocząłem jako programista C++. Studiowałem jeszcze, a firma dała mi możliwość pogodzenia nauki z pracą, wobec czego nawiązaliśmy współpracę na 80% etatu. Szukałem wtedy młodej, dynamicznie rozwijającej się organizacji, dla której największą wartość stanowił zespół, do którego chciałem aktywnie przynależeć.

Jak wspominasz swój pierwszy projekt?

Pierwszy poważny projekt, w jakim brałem udział trwał około 3 lat i dotyczył budowy systemu centralnego dla funduszu emerytalnego, stanowiącego odpowiedź na reformę emerytalną w Rumunii. Projekt zacząłem jako jeden z programistów .Net i SQL, a potem byłem w nim odpowiedzialny za moduł rozliczenia płatności. Podczas realizacji zadań, zacząłem specjalizować się w SQL – do tej pory mojej głównej kompetencji technicznej.

Czynniki sukcesu w branży IT?

Najważniejsze jest zaangażowanie i pasja oraz nastawienie na cele i ich systematyczna weryfikacja w realizacji. Bardzo istotna jest też umiejętność dawania i przyjmowania feedbacku, a także dobry work – life balance.

Czym się obecnie zajmujesz?

Jestem menadżerem IT i zarządzam zarówno dużymi projektami informatycznymi, jak i małymi zespołami IT projektów wdrożeniowych w sektorze ubezpieczeniowym. Zajmuję się przekładaniem koncepcji biznesowych na rozwiązania techniczne, a także definiowaniem rozwiązań i architektury IT. Doradzam w obszarze wyboru technologii oraz odpowiadam za obszary implementacji i integracji systemów. Specjalizuję się też w technologiach Java i SQL oraz systemach Guidewire i TIA.

EnglishPoland