Aktualności
Aktualności
zobacz wszystkie
17.11.2017

Marzysz o karierze programisty lub analityka biznesowego?
Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 listopada!

09.05.2017

Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dni Otwarte w warszawskim biurze na Koszykowej 54. Przyjdź i poznaj nas bliżej 🙂

26.04.2017

25 kwietnia zespół Sollers Consutling odwiedził studentów na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, by porozmawiać o możliwościach kariery w branży IT. Nie zabrakło też innych atrakcji: konkursu z nagrodami. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców.

Kim jesteśmy?
  • Od 2000 r. doradzamy, wdrażamy systemy informatyczne oraz tworzymy rozwiązania dla największych Klientów z branży finansowej.
  • Wykorzystujemy nowoczesne metody pracy i zarządzania projektami, m.in. metodyki Agile.
  • W gronie ponad 400 konsultantów i programistów realizujemy projekty w Polsce i na całym świecie.
  • Pracujemy m.in. w Niemczech, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i na Islandii, wspierając Klientów, takich jak PKO, Generali, Warta, czy Millennium.

Jeżeli szukasz pracy w międzynarodowym środowisku, wspierającej rozwój i zaangażowanie swoich pracowników oraz umożliwiającej zdobywanie doświadczenia zarówno w kraju, jak i na zagranicznych projektach – Sollers Consulting jest idealnym miejscem dla Ciebie.

W naszej firmie wykorzystujemy nowoczesne metody pracy i zarządzania projektami, m.in. metodyki Agile. Pracując u nas zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i otrzymasz unikalną możliwość współpracy z wiodącymi firmami technologicznymi na świecie.