Aktualności
Aktualności
zobacz wszystkie
13.03.2018

Poznaj możliwości kariery w branży business consulting! Spotkaj się z Andrzejem Klesykiem- byłym prezesem PZU, który podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem! Data: 22 Marca 2018 Czas: 17:00 – 20:00 Miejsce: Biuro Sollers Consulting – Koszykowa 54 (5 piętro), Warszawa Zgłoszenia przyjmujemy do 21 marca na https://sollersday.evenea.pl/ Program: 🕑  17:00 – 17:15 Wystąpienie Partnera Zarządzającego Sollers Consulting Dowiesz […]

23.11.2017

21 listopada odbył się pierwszy Dzień Otwarty w biurze Sollers Consulting w Poznaniu. Podczas wydarzenia gościliśmy 42 studentów i absolwentów poznańskich Uczelni oraz 2 wykładowców akademickich. Uczestnicy mieli szansę nie tylko poznać nas lepiej, ale także pogłębili swoją wiedzę z zakresu Agile i wzięli udział w rozgrywkach Fifa i turnieju piłkarzyków. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia!

17.11.2017

Marzysz o karierze programisty lub analityka biznesowego?
Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 listopada!

Szkolenia i rozwój

Pracownicy są główną wartością naszej firmy. To właśnie dzięki ich wiedzy oraz doświadczeniu dostarczamy Klientom innowacyjne rozwiązania najpełniej odpowiadające ich potrzebom. Każdemu członkowi zespołu zapewniamy możliwość kształcenia się oraz przejrzystą ścieżkę kariery. Ponadto każdy z naszych pracowników posiada przydzielonego coacha, wspierającego w aklimatyzacji oraz w rozwoju zawodowym.

Pierwsze dwa lata służą poznaniu stylu pracy i stosowanej metodyki.
W miarę rozwoju, osoba jest promowana na stanowisko starszego programisty. Wiąże się
to z większym zakresem odpowiedzialności. Na dalszym etapie rozwoju kariery następuje decyzja co do ścieżki rozwoju – do wyboru są Specjalizacja oraz Zarządzanie IT. Osoby cechujące się szeroką znajomością zagadnień technologicznych i dużym doświadczeniem w projektowaniu całych systemów mogą wybrać stanowisko architekta w ramach ścieżki Specjalizacja, alternatywnie mogą rozwijać kompetencje zarządcze w ramach ścieżki Zarządzania IT. Na każdej ze ścieżek można rozwijać inny rodzaj kompetencji – JAVA, .NET, PL/SQL. Umożliwia to dopasowana do rozwoju kariery ścieżka szkoleń i certyfikatów.

EnglishPoland