Aktualności
Aktualności
zobacz wszystkie
13.03.2018

Poznaj możliwości kariery w branży business consulting! Spotkaj się z Andrzejem Klesykiem- byłym prezesem PZU, który podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem! Data: 22 Marca 2018 Czas: 17:00 – 20:00 Miejsce: Biuro Sollers Consulting – Koszykowa 54 (5 piętro), Warszawa Zgłoszenia przyjmujemy do 21 marca na https://sollersday.evenea.pl/ Program: 🕑  17:00 – 17:15 Wystąpienie Partnera Zarządzającego Sollers Consulting Dowiesz […]

23.11.2017

21 listopada odbył się pierwszy Dzień Otwarty w biurze Sollers Consulting w Poznaniu. Podczas wydarzenia gościliśmy 42 studentów i absolwentów poznańskich Uczelni oraz 2 wykładowców akademickich. Uczestnicy mieli szansę nie tylko poznać nas lepiej, ale także pogłębili swoją wiedzę z zakresu Agile i wzięli udział w rozgrywkach Fifa i turnieju piłkarzyków. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia!

17.11.2017

Marzysz o karierze programisty lub analityka biznesowego?
Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 listopada!

Human Resources

Nasz dział odpowiada za rekrutację do zespołu Sollers. To do nas należy kontakt z kandydatem na każdym etapie procesu: od zaproszenia go na rozmowę kwalifikacyjną, aż po złożenie oferty. Aktywnie budujemy markę Sollers Consulting jako rzetelnego pracodawcy, spotykając się z kandydatami na targach pracy lub podczas spotkań na uczelniach. Po naszej stronie jest również opieka nad nowymi pracownikami oraz wsparcie ich we wdrożeniu do zespołu, jak również zapewnianie im rozwoju w ramach kompetencji zawodowych. Dbamy o to, aby nasi ludzie tworzyli zgrany zespół – wspieramy organizację wydarzeń integracyjnych i wszelkich inicjatyw, dzięki którym poznajemy ukryte talenty naszych pracowników.

W Sollers Consulting odpowiadam za przegląd i usprawnienie procesów administracyjnych, a także ich dostosowanie do potrzeb organizacji. Definiuję potrzeby oraz wdrażam narzędzia usprawniające przepływ informacji oraz zarządzanie procesami w dynamicznie rozwijającej się firmie. W dziale Support wartościowe jest patrzenie na potencjał Sollersów. Staramy się znaleźć dla nich najlepsze miejsce w zespole.

HR_Marta_Zurakowska Marta Żurakowska-Krzysztoń (Support Coordination Manager)

Bardzo mnie cieszy, że w Sollers Consulting jesteśmy zespołem i w miarę potrzeb oraz możliwości wspieramy się w codziennej pracy. Firma daje nam szansę rozwoju i pozwala na najefektywniejsze wykorzystanie naszych mocnych stron. Jako Młodszy Specjalista ds. HR zajmuję się bieżącą obsługą procesu rekrutacji, wdrażaniem nowych pracowników dołączających do naszej firmy, a także wsparciem działań employer brandingowych.

HR_Kasia_Gaworczyk Katarzyna Kołakowska (Associate HR Manager)
EnglishPoland