Aktualności
Aktualności
zobacz wszystkie
17.11.2017

Marzysz o karierze programisty lub analityka biznesowego?
Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 listopada!

09.05.2017

Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dni Otwarte w warszawskim biurze na Koszykowej 54. Przyjdź i poznaj nas bliżej 🙂

26.04.2017

25 kwietnia zespół Sollers Consutling odwiedził studentów na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, by porozmawiać o możliwościach kariery w branży IT. Nie zabrakło też innych atrakcji: konkursu z nagrodami. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców.

Human Resources

Nasz dział odpowiada za rekrutację do zespołu Sollers. To do nas należy kontakt z kandydatem na każdym etapie procesu: od zaproszenia go na rozmowę kwalifikacyjną, aż po złożenie oferty. Aktywnie budujemy markę Sollers Consulting jako rzetelnego pracodawcy, spotykając się z kandydatami na targach pracy lub podczas spotkań na uczelniach. Po naszej stronie jest również opieka nad nowymi pracownikami oraz wsparcie ich we wdrożeniu do zespołu, jak również zapewnianie im rozwoju w ramach kompetencji zawodowych. Dbamy o to, aby nasi ludzie tworzyli zgrany zespół – wspieramy organizację wydarzeń integracyjnych i wszelkich inicjatyw, dzięki którym poznajemy ukryte talenty naszych pracowników.

W Sollers Consulting odpowiadam za przegląd i usprawnienie procesów administracyjnych, a także ich dostosowanie do potrzeb organizacji. Definiuję potrzeby oraz wdrażam narzędzia usprawniające przepływ informacji oraz zarządzanie procesami w dynamicznie rozwijającej się firmie. W dziale Support wartościowe jest patrzenie na potencjał Sollersów. Staramy się znaleźć dla nich najlepsze miejsce w zespole.

HR_Marta_Zurakowska Marta Żurakowska-Krzysztoń (Support Coordination Manager)

Bardzo mnie cieszy, że w Sollers Consulting jesteśmy zespołem i w miarę potrzeb oraz możliwości wspieramy się w codziennej pracy. Firma daje nam szansę rozwoju i pozwala na najefektywniejsze wykorzystanie naszych mocnych stron. Jako Młodszy Specjalista ds. HR zajmuję się bieżącą obsługą procesu rekrutacji, wdrażaniem nowych pracowników dołączających do naszej firmy, a także wsparciem działań employer brandingowych.

HR_Kasia_Gaworczyk Katarzyna Kołakowska (Associate HR Manager)