Aktualności
Aktualności
zobacz wszystkie
13.03.2018

Poznaj możliwości kariery w branży business consulting! Spotkaj się z Andrzejem Klesykiem- byłym prezesem PZU, który podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem! Data: 22 Marca 2018 Czas: 17:00 – 20:00 Miejsce: Biuro Sollers Consulting – Koszykowa 54 (5 piętro), Warszawa Zgłoszenia przyjmujemy do 21 marca na https://sollersday.evenea.pl/ Program: 🕑  17:00 – 17:15 Wystąpienie Partnera Zarządzającego Sollers Consulting Dowiesz […]

23.11.2017

21 listopada odbył się pierwszy Dzień Otwarty w biurze Sollers Consulting w Poznaniu. Podczas wydarzenia gościliśmy 42 studentów i absolwentów poznańskich Uczelni oraz 2 wykładowców akademickich. Uczestnicy mieli szansę nie tylko poznać nas lepiej, ale także pogłębili swoją wiedzę z zakresu Agile i wzięli udział w rozgrywkach Fifa i turnieju piłkarzyków. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia!

17.11.2017

Marzysz o karierze programisty lub analityka biznesowego?
Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 listopada!

IT Infrastructure

Naszą pracę możemy podzielić na dwa obszary: dbamy o utrzymanie infrastruktury wewnętrznej administrując systemami operacyjnymi, serwerami aplikacji, bazami danych oraz siecią wewnętrzną. Wspieramy również nasze projekty, zarówno te wewnętrzne, jak i prowadzone dla Klientów zewnętrznych, gdzie zajmujemy się przygotowaniem infrastruktury pod dany projekt, konfiguracją serwerów aplikacji, baz danych oraz narzędzi wspomagających proces wytwarzania oprogramowania.

Obecnie biorę udział w projekcie dla jednego z największych brytyjskich ubezpieczycieli. W ramach mojej pracy odpowiadam za przeprojektowanie i wdrożenie modyfikacji oraz usprawnień w procesie wytwarzania oprogramowania jednej z kluczowych aplikacji dla wspomnianego Klienta. Oprócz tego jestem odpowiedzialny za instalacje oraz przygotowanie środowisk na potrzeby członków projektu. Pracę w Sollersie cenię sobie za to, że mogę w niej realizować wiele ciekawych zadań, dzięki którym mam okazję zetknąć się z infrastrukturą oraz rozwiązaniami z najwyższej półki, podnosząc przy tym własne kompetencje.

IT_Michal_Piotrowicz Michał Piotrowicz (IT Administrator)

Sollers to ciągłe wyzwania – każdego dnia można tutaj nauczyć się czegoś nowego. Praca w firmie pokazała mi jak efektywnie funkcjonować w profesjonalnych zespołach projektowych oraz wykorzystywać nowoczesne narzędzia stosowane obecnie w branży IT. Praca w utrzymaniu infrastruktury wewnętrznej firmy umożliwiła mi również szybkie wdrożenie w tematy sieciowe, zarządzenie aplikacjami oraz serwerami z rodziny Windows oraz Unix.

IT_Piotr_Zasuwa Piotr Zasuwa (IT Administrator)

Cenię Sollers Consulting za fakt, że mogę tutaj pracować z najnowszymi technologiami. Dostosowanie się do nowego Klienta motywuje mnie do nauki niestandardowych podejść do nowych technologii oraz aplikacji. Czasem nawet wymaga zastosowania innej metodyki rozwiązywania problemów. Praca dla różnych Klientów powoduje, że nie nudzę się i nie wpadam w rutynę – jest to niewątpliwie największa zaleta firmy consultingowej.

IT_Artur_Zalinski Artur Zieliński (IT Administrator)
EnglishPoland