Aktualności
Aktualności
zobacz wszystkie
23.11.2017

21 listopada odbył się pierwszy Dzień Otwarty w biurze Sollers Consulting w Poznaniu. Podczas wydarzenia gościliśmy 42 studentów i absolwentów poznańskich Uczelni oraz 2 wykładowców akademickich. Uczestnicy mieli szansę nie tylko poznać nas lepiej, ale także pogłębili swoją wiedzę z zakresu Agile i wzięli udział w rozgrywkach Fifa i turnieju piłkarzyków. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia!

17.11.2017

Marzysz o karierze programisty lub analityka biznesowego?
Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 listopada!

09.05.2017

Zespół Sollers Consulting zaprasza na Dni Otwarte w warszawskim biurze na Koszykowej 54. Przyjdź i poznaj nas bliżej 🙂

Office & Travel Management

W dziale Office naszym głównym priorytetem jest zapewnienie poprawnego funkcjonowania naszych biur oraz wsparcie organizacyjne wydarzeń firmowych. Odpowiadamy za proces składania zamówień oraz logistykę podróży służbowych naszych pracowników. Aktywnie wspieramy działania integracyjne realizowane wewnątrz firmy.

Lubię jak w pracy dużo się dzieje. Monotonia odbiera mi całą radość z wykonywanych działań. W Sollersie na szczęście brak na nią czasu! Firma prężnie się rozwija, zmieniają się projekty, pojawiają nowe wyzwania. I właśnie dlatego tak dobrze się tutaj czuję. Mimo, że firma jest duża to klimat, jaki w niej panuje, jest bardzo daleki od korporacyjnego. Nauczyłam się tutaj dużej samodzielności, a także efektywnego zarządzania swoim czasem i zadaniami. Ponieważ pracuje u nas ponad 200 osób, codziennie uczę się współpracy, czasami ze skrajnie różnymi charakterami.

Travel_Sylwia_Grzeszczyk Sylwia Grzeszczyk (Office Manager)

Wymarzona praca to dla mnie możliwość podejmowania różnorodnych wyzwań. Nie znoszę nudy podczas wykonywania codziennych obowiązków. Praca w administracji biura w Sollers wymaga operatywności, umiejętności reagowania na nieprzewidziane sytuacje, a także efektywnej współpracy i komunikacji. Właśnie te cechy chcę w sobie nieustannie doskonalić. Dodatkowo międzynarodowe środowisko pracy pozwala mi wykorzystać nabyte umiejętności językowe – oprócz bieżącej obsługi biura należę również do zespołu German Team, zajmującego się organizacją naszego biura w Kolonii oraz tworzeniem marki Sollers na rynku niemieckim.

Travel_Ola_Achremowicz Aleksandra Achremowicz (Office Manager)
EnglishPoland