Aktualności
Aktualności
zobacz wszystkie
12.09.2018

Z przyjemnością chcemy podzielić się wiadomością, że w tym tygodniu otworzyliśmy nowe biuro przy ulicy Spokojnej 2 w Lublinie. Zadbaliśmy o każdy szczegół: przestronne i komfortowo wyposażone pomieszczenia, chillout roomy ze stołem billardowym, duży taras i jeszcze więcej – wszystko, by umilić dzień w pracy. W Lublinie czekamy właśnie na Ciebie! Jeśli jesteś zainteresowany pracą […]

29.06.2018

Miło nam podzielić się wiadomością, że w tym miesiącu zarejestrowaliśmy japońską spółkę Sollers Consulting. Rynek japoński to nie tylko wielki potencjał, ale również ogromne możliwości. W związku z tym poszukujemy Agile ninjas, którzy wesprą nas w naszym nowym projekcie! Jeżeli: – jesteś osobą kreatywną, która zna język japoński, – chcesz pracować w obszarze IT/Biznesu i […]

11.06.2018

Code Europe – jedna z największych konferencji programistycznych w Polsce – już jutro po raz pierwszy w Poznaniu! Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę, poznać najnowsze technologie i spotkać się z najlepszymi specjalistami IT – nie możesz tego przegapić. Jako Sollers mamy zaszczyt być częścią tego wydarzenia , dlatego już dziś serdecznie zapraszamy: odwiedź nasze […]

Sollers Consulting Złotym Partnerem konferencji Confitura 2014

5 lipca 2014 Sollers Consulting weźmie udział w prestiżowej konferencji dla miłośników IT – Confitura 2014. Tego dnia zbierają się programiści z całej Polski, by poszerzyć wiedzę o Javie oraz innych językach programowania na platformie JAVA i najnowszych trendach technologicznych. Oprócz tego nie zabraknie rozmów o możliwościach pracy na rynku IT.

Podczas konferencji eksperci Sollers Consulting zdradzą tajniki programowania w podejściu Responsive Web Design. O tym, jak przygotować responsywną aplikację i jak pomaga w tym User Experience, opowiedzą Katarzyna Sosnowska, Katarzyna Kmiecik i Piotr Frelek.

Nasi eksperci opowiedzą też o możliwościach rozwoju w Sollers Consulting, w tym o wyzwaniach i realizacji prestiżowych projektów dla sektora finansowego na całym świecie.

Prezentacja Sollers Consulting „Responsive Web Desing – stwórz intuicyjną aplikację na wiele urządzeń” odbędzie się o 5 lipca 2014 r., w godz. 11:50 – 12:40 (sala Marmolada, budynek Auditorium Maximum), Kampus Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim Przedmieściu 26/28.

Sollers Consulting jest Złotym Partnerem tegorocznej edycji Confitura. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą prelekcję i stoisko.

EnglishPoland