Aktualności
Aktualności
zobacz wszystkie
12.09.2018

Z przyjemnością chcemy podzielić się wiadomością, że w tym tygodniu otworzyliśmy nowe biuro przy ulicy Spokojnej 2 w Lublinie. Zadbaliśmy o każdy szczegół: przestronne i komfortowo wyposażone pomieszczenia, chillout roomy ze stołem billardowym, duży taras i jeszcze więcej – wszystko, by umilić dzień w pracy. W Lublinie czekamy właśnie na Ciebie! Jeśli jesteś zainteresowany pracą […]

29.06.2018

Miło nam podzielić się wiadomością, że w tym miesiącu zarejestrowaliśmy japońską spółkę Sollers Consulting. Rynek japoński to nie tylko wielki potencjał, ale również ogromne możliwości. W związku z tym poszukujemy Agile ninjas, którzy wesprą nas w naszym nowym projekcie! Jeżeli: – jesteś osobą kreatywną, która zna język japoński, – chcesz pracować w obszarze IT/Biznesu i […]

11.06.2018

Code Europe – jedna z największych konferencji programistycznych w Polsce – już jutro po raz pierwszy w Poznaniu! Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę, poznać najnowsze technologie i spotkać się z najlepszymi specjalistami IT – nie możesz tego przegapić. Jako Sollers mamy zaszczyt być częścią tego wydarzenia , dlatego już dziś serdecznie zapraszamy: odwiedź nasze […]

Tomasz Turowski
IT Manager
w Sollers Consulting od 2007 roku.
W wolnych chwilach lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, grać w piłkę nożną i poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w ramach self-learningu.

Lubię pracować z ludźmi działającymi z pasją i angażującymi się w realizację swoich celów. W Sollers każdy z nas ma bezpośredni wpływ na rozwój firmy.

Dlaczego zdecydowałaś się dołączyć do zespołu Sollers Consulting?

Swoją przygodę w Sollers rozpocząłem jako programista C++. Studiowałem jeszcze, a firma dała mi możliwość pogodzenia nauki z pracą, wobec czego nawiązaliśmy współpracę na 80% etatu. Szukałem wtedy młodej, dynamicznie rozwijającej się organizacji, dla której największą wartość stanowił zespół, do którego chciałem aktywnie przynależeć.

Jak wspominasz swój pierwszy projekt?

Pierwszy poważny projekt, w jakim brałem udział trwał około 3 lat i dotyczył budowy systemu centralnego dla funduszu emerytalnego, stanowiącego odpowiedź na reformę emerytalną w Rumunii. Projekt zacząłem jako jeden z programistów .Net i SQL, a potem byłem w nim odpowiedzialny za moduł rozliczenia płatności. Podczas realizacji zadań, zacząłem specjalizować się w SQL – do tej pory mojej głównej kompetencji technicznej.

Czynniki sukcesu w branży IT?

Najważniejsze jest zaangażowanie i pasja oraz nastawienie na cele i ich systematyczna weryfikacja w realizacji. Bardzo istotna jest też umiejętność dawania i przyjmowania feedbacku, a także dobry work – life balance.

Czym się obecnie zajmujesz?

Jestem menadżerem IT i zarządzam zarówno dużymi projektami informatycznymi, jak i małymi zespołami IT projektów wdrożeniowych w sektorze ubezpieczeniowym. Zajmuję się przekładaniem koncepcji biznesowych na rozwiązania techniczne, a także definiowaniem rozwiązań i architektury IT. Doradzam w obszarze wyboru technologii oraz odpowiadam za obszary implementacji i integracji systemów. Specjalizuję się też w technologiach Java i SQL oraz systemach Guidewire i TIA.

EnglishPoland